Airfel ürünlerinde yılların teknolojik birikimi, haklı müşteri memnuniyetiyle adeta birbirlerini tamamlamaktadırlar. Yüksek kalite standartlarında üretilen Airfel ürünleri zaman içinde bazı arızalar çıkarabilmektedir.

Bu arızaların çözümünde Şenol Teknik Servis olarak her zaman yanınızdayız.

Beyaz eşya servisi için İstanbul içinde tüm arızalar ve bakım konusunda 23 senelik deneyimi ile hizmetinizde olan firmamızdan teknik destek alabilirsiniz.TSE belgeli teknik destek firmamız, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmayı ilke edinmiştir. Üstelik, son derece tecrübeli uzman kadro yanında donanım kalitesine de sahiptir.

Karşılaştığınız tüm arızalar, ve arıza yaşanmadan alınabilecek önlemler uzmanlık alanımızdır. Firmamız ayrı ayrı klima, kombi ve diğer cihazlar ile merkezi temizlik sistemleri uzmanlarına sahip olmanın yanı sıra çeşitli bölgelerdeki şubeleri ile hızlı müdahale şansına da sahiptir.

Memnuniyetinize vermiş olduğumuz değer, bizleri her zaman kendimizi daha da geliştirmeye itmektedir. Çünkü beyaz eşya teknik servisi alanı devamlı yeni cihazlarla karşılaşılan ve gelişimin şart olduğu bir sektördür.

İstanbul'un hemen hemen tüm bölgelerine hızlı bir şekilde ulaşarak, yaşadığınız sorunlara çözüm buluyoruz. Sağladığımız çözümlerin ise kalıcı olabilmesi en önem verdiğimiz konudur. Çünkü, yaşadığınız sıkıntının bir daha yaşanması tarafımızdan kabul edilemez ve kendi adımıza başarısızlık olarak değerlendirilir. 23 yıldır sağladığımız tüm teknik hizmetlerde bu bilinçle hareket etmekteyiz.

Gerçekleştirdiğimiz işçiliğe ve kullandığımız orijinal Airfel yedek parçalarına 1 yıl garanti vermekteyiz.

Klima tamiri ve montajı, yat buzdolabı tamiri, tekne buzdolabı, ve kombi teknik hizmetlerinin yanında tüm ürün çeşitleri ve modelleri için bizlerden güvenle hizmet temin etmeniz için çalışmaktayız.

Tek yapmanız gereken 444 2 321 numaralı çağrı merkezimizden bize ulaşmak olacaktır.

Acil Teknik Servis talepleriniz için 7/24  (0532) 403 22 00 numaralı hattımız kesintisiz hizmet vermeye devam etmektedir.