Essenso Adalar Teknik Servisi

Şarabınızı en ideal ısıda muhafaza ederek yıllanmasını sağlayan Essenso Şarap Dolaplarınızın periyodik bakımını ve Teknik Servi Hizmetini gerçekleştiren Şenol Teknik Servis, Hizmet ağına Adalar Essenso Kullanıcılarını da dahil etmiştir.

Personelimiz alanında uzman ve TSE belgeli bir ekipten oluşmaktadır. Tamiratlarımızda orijinal Essenso yedek parçaları kullanmaktayız.

Gerçekleştirdiğimiz tamiratlara ve kullandığımız orijinal yedek parçalara 1 yıl garanti veriyoruz.

Hemen 444 2 321 numaralı çağrı merkezimizden bize ulaşıp Teknik Servis talep edebilirsiniz. Profesyonel teknik ekibimiz size ulaşarak Essenso cihazlarınızla ilgili probleminizi çözüme kavuşturacaktır.

Adalar Essenso kullanıcıları için (0532) 403 22 00 numaralı hattımızdan 7/24 Teknik Danışmanlık ve Servis talep edebilirsiniz.

Essenso Adalar Buzdolabı Servisi

Essenso Buzdolapları her ne kadar sağlam ve kaliteli cihazlar olsa da, kullanımdan ya da dış etkenlerden dolayı zamanla çeşitli arızalar meydana gelebilir. Şenol Teknik Servis olarak her türlü Essenso Buzdolabı modelinin, uzman ve deneyimli teknik personelimiz ile tamirini yapmaktayız. Essenso Buzdolabınızda meydana gelebilecek, Essenso Buzdolabı Buzlanma SorunuEssenso Buzdolabı Soğutmama SorunuEssenso Buzdolabı Sesli Çalışma SorunuEssenso Buzdolabı Hiç Çalışmama Sorunu gibi sorunlar ile karşılaştığınızda 444 2 321 numaralı Adalar Essenso Buzdolabı Servisini arayabilirsiniz.