Flojet su pompası standart olarak kullanılan damacanalardan (19 lt.) buz makinelerine, kahve makineleri ve buzdolabı su bölümlerine suyun çekilmesini sağlamak üzere sizler için özel olarak tasarlanmış ve geliştirilmiştir.

Hijyen kuralları göz önünde tutularak, üretiminde son derece kaliteli malzeme kullanılmıştır.

  • Hijyeniktir.
  • Koku yapmaz.
  • Sessiz çalışır.

Flojet Su Pompası, yetkili servisi, satış, su pompası satışı, flojet satışı, flojet tamiri, servis ve bakım hizmetleri

Flojet Su Pompası, yetkili servisi, satış, su pompası satışı, flojet satışı, flojet tamiri, servis ve bakım hizmetleri, Etiler, Ulus, Beşiktaş, Levent, Sarıyer, Kemerburgaz, Göktürk, Ataşehir, Kadıköy, Ümraniye, Beykoz, Bebek, Tarabya, İstinye bölgelerine hizmet verilmektedir.

Flojet Su Pompası
 

Orjinal Flojet Su Pompası

(Ürünler sıfır kutusunda ve 2 yıl garantilidir)

Flojet Su Pompası alırken dikkat edilmesi gerekenler:

Öncelikle aldığınız ürünün orjinal Flojet Su Pompası olduğuna emin olun. Orjinal olmayan markaların dolabınıza ve suyunuza zarar vereceğini unutmayın. Bu durum dolayısıyla cebinize ve sağlığınıza zarar vermektedir. Orjinal olmayan pompalar suya plastik kokusu sindirmektedir. Bunun sebebi bu ürünlerin sağlığa elverişsiz plastikten üretildiğini kanıtlamaktadır. Bu plastikler suyun tadını bozduğu gibi ilerleyen dönemde kansere kadar varan çeşitli hastalıkları tetikleyebilmektedir. Bu sebepten aldığınız ürünün Orjinal Flojet Su Pompası olduğuna emin olmanız ve bunu işinin ehli yerlerden almanızı öneririz.

 

2 YIL Garantili olarak satılan FLOJET Fiyat bilgisi için
444 2 321

 


Etiketler