buzdolabi

Buzdolabınız İçin Yararlı Bilgiler

Buzdolapları nadiren satın alınan ama çok pahalı ev gereçlerinden biridir. Buna rağmen tamir edilirken değiştirilen parçalar sebebiyle cep yakan bir beyaz eşyadır.

Detaylar
bulasik-makinesi

Bulaşık Makineniz için Yararlı Bilgiler

İlk önce problemi doğuracak bir şey yapmadığınızdan emin olun. Makinenizi fazla mı dolduruyorsunuz? Herhangi bir eşya püskürtücü kolların dönmesine engel oluyor mu?

Detaylar
camasir-makinesi

Çamaşır Makineleriniz için Yararlı Bilgiler

Çamaşır makinesi tamiri çok ciddi bir görev olarak gözükebilir. Özellikle çamaşır makineleri günlük hayatımız da çok önemli olduğundan dolayı. O çamaşırları fırçaladığımız köpüklediğimiz duruladığımız günler geride kaldı. Bütün bu işler artık tek bir çamaşır makinesi ile halledilebiliyor. Bu sebeple çamaşır makinesinin çalışmadığı tek gün bütün planlarımızın ters gideceği gündür.

Detaylar
White Westinghouse

White Westinghouse

1975 yılında kurulan White Westinghouse, Amerika Birleşik Devletleri menşeli bir elektrikli ev eşyası üretici markadır. Ürettiği ürünler ile tüm dünyada ve Türkiye’de yaygın olarak tercih edilmeyi başarabilmiştir.

Detaylar
Siemens İstanbul Teknik Servisi

Siemens İstanbul Teknik Servisi

Beyaz eşya kullanımı hayatı kolaylaştıran bir unsur olarak herkesin hayatında önemli bir yere sahiptir. Beyaz eşya kullanımı ile birlikte ortaya çıkan problemlerin çözümünde ise firmamız, size destek vermek üzere her zaman hazır bir şekilde beklemektedir.

Detaylar
Neff İstanbul Teknik Servisi

Neff İstanbul Teknik Servisi

1877 yılında kurulan Neff, son derece kaliteli ürünler üreten bir elektrikli ev eşyası üreticisidir. Günümüzde ileri teknoloji kullanarak üretim gerçekleştirmektedir. Üstün kalitede ürün yelpazesi ile ülkemizde birçok kişi tarafından yaygın olarak tercih edilmektedir.

Detaylar
Gaggenau İstanbul Teknik Servisi

Gaggenau İstanbul Teknik Servisi

Elektrikli ev eşyaları alanında uzman bir marka olan Gaggenau, Türkiye’de uzun yıllardır yaygın olarak tercih edilmektedir. Binlerce, hatta milyonlarca kullanıcıya ulaşmayı başarmış bir markadır. Günümüzde ankastre ve beyaz eşya konusunda uzman bir marka olarak evlerde yer almaktadır.

Detaylar
Smeg İstanbul Teknik Servisi

Smeg İstanbul Teknik Servisi

1948 yılında İtalya’da kurulan Smeg, günümüzde tüm dünyada ve ülkemizde yaygın olarak tercih edilen bir markadır. Özellikle nostaljik tarzda ürettiği ürünler ile dikkat çekmektedir.

Detaylar
Kuppersbusch İstanbul Teknik Servisi

Kuppersbusch İstanbul Teknik Servisi

Son derece kaliteli ve şık ürünler üreten Kuppersbusch, dünya genelinde yaygın olarak faaliyet gösteren bir markadır. Türkiye’de de giderek kullanımı artmaktadır. Henüz ülkemizde yeterli Kuppersbusch teknik servisi olmaması nedeniyle, elektrikli ev eşyalarının tamirinde çeşitli problemler yaşanabilmektedir

Detaylar
Miele İstanbul Teknik Servisi

Miele İstanbul Teknik Servisi

Miele markası ülkemizde de sayısız insana ulaşmış ve hem uzun ömürlü hem kaliteli ürünleri ile sayısız müşteriyi memnun etmiş öncü bir markadır. 1899 yılında kurulan bu marka ‘’daima daha iyi’’ sloganı ile sizlere hizmet vermektedir.

Detaylar