Buz Makineleri Arızaları

Buz Makineleri Arızaları

Özellikle sıcaktan etkilenen gıdaların korunmasına yardımcı olması amacıyla buz üretiminde kullanılan buz makinesi oldukça basit bir prensiple çalışıyor. Basit yapısına rağmen yüksek oranda kalıp buz üretimi yapabilen bu cihazlar için gıda sanayinin vazgeçilmezi diyebiliriz

Detaylar
Çamaşır Makinesi Teknik Servisi

Çamaşır Makinesi Arızaları

Ortak çamaşır makinesi sorunları çok fazla deterjan kullanımından zemini kaplayan suya kadar değişebilir. Bazıları kolayca düzeltilebilirler fakat bazılarını da tamir etmek ve onarım yapmak için bir profesyonelin yardımı gerekebilir.

Detaylar
Elektrik Süpürgesi Arızaları

Elektrikli Süpürge Arızaları

Çoğunlukla, elektrik süpürgelerinin yapısı birbirine benzerdir ve genel arızalarının tamiri oldukça basittir. Elektrikli süpürgelerde ki arızaları bulmak nispeten kolaydır ama bir profesyonelden yardım almak daha akıllıca olur.

Detaylar
Buzdolabı Arızaları

Buzdolabı Arızaları

Evimizda yada işyerimizde kullanmış olduğumuz buzdolabında zaman zaman karşılaşabileceğimiz ve Servis çağırmadan önce bizim müdahale edebileceğimiz birkaç durum bulunmaktadır. Aşağıda açıklamaya çalışacağımız kontrolleri sağlamanız size zaman ve para kaybından kurtarabilir.

Detaylar
buzdolabı bakım ve temizlik önerileri

Buzdolabı Bakım ve Temizlik Önerileri

Hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelen buzdolaplarımızı, uzun yıllar boyunca sorunsuzca kullanabilmemiz ve gıda ürünlerini sakladığımız böyle önemli bir cihazı sağlığımıza zarar verecek etkenlerden koruyabilmemiz için dikkat etmemiz gereken bazı hususlar bulunmaktadır.

Detaylar