Merkez Tel: 0 212 323 22 21
Acil Tel : 0532 403 22 00

Sub-Zero Servis (0212 358 02 02) İstanbul

Sub-Zero Servis Teknik Servisi olarak Sub-Zero Servis marka bütün buzdolabı ve şaraplık, için bakım ve onarımları yetkili servis olarak şirketimizce yapılmaktadır.

Şirketimiz 3 şubesiyle İstanbul'un her bölgesinde hizmet vermektedir. İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakasında toplam 20 personelimiz ve 12 servis aracımızla size daha iyi hizmet sunmayı amaçlıyoruz.

İstanbul Anadolu Yakasında Ataşehir, Kadıköy, Ümraniye, Maltepe, Kartal, Çekmeköy, Fenerbahçe, Göztepe, Caddebostan, Beykoz, Acarkent, Kavacık, Bostancı, Suadiye bölgelerine servis hizmeti verilmektedir.

Avrupa Yakasında, Etiler, Maslak, Beşiktaş, Nişantaşı, Şişli, Mecidiyeköy, Sarıyer, Zekeriyaköy, Kemerburgaz, Levent, Ulus, Akatlar, Ortaköy, Bahçeşehir, Gayrettepe, Balmumcu, Florya, Bakırköy, Ataköy, Yeşilköy, Silivri, Tarabya, İstinye, Emirgan, Yeniköy, Kireçburnu bölgelerine servis hizmeti verilmektedir.

SUB-ZERO yetkili servisi olan TSE belgeli güvenilir ve kalite hizmet sınan firmamızdan İstanbul içindeki tüm semtlerden hizmet almak için başvuruda bulunabilirsiniz.

Subzero servis

Yetkili servisi olduğumuz markalar haricinde kalan diğer beyaz eşya modelleri için de özel olarak aynı kalitede hizmet sunmaktayız. Subzero buzdolapları ve diğer tüm cihazlarla yaşadığınız problemlerde Subzero servis çağırmak için bizi aramanız yeterli olacaktır.