Merkez Tel: 0 212 323 22 21
Acil Tel : 0532 403 22 00

Homeier Servis

 

Homeier servis için firmamıza İstanbul tamamından başvurabilirsiniz. Tüm bakım ve tamir ihtiyaçları özenle giderilerek uygun çözümler sağlanacaktır. İstanbul Homeier servisi hizmetlerinin yanında diğer tüm markalardan beyaz eşya arızaları, aspiratör ve klima bakımları firmamızın uzman teknik servis personeli tarafından gerçekleştirilmektedir.
 
İstanbul Homeier Servisi - Homeier Servis
Ayrıca, bizlere satın alma aşamasında işinize en çok yarayacak olan modeli seçmenizde yardımcı olmamız için de ulaşabilirsiniz. Sahip olduğunuz aspiratör ve davlumbazlar, tam performans ile çalışabilmeleri için monte edildikleri alanlarla uyumlu olmaları gerekmektedir. Bunun için, satın alma işleminden önce tespit çalışması yaptırabilirsiniz.

Her beyaz eşyada ihtiyaca uygun model seçimi oldukça önemli bir konudur. Bu konulardan genellikle yetkili satıcılardan bilgi alınır. Fakat, teknik servislere danışmak da akıllıca olacaktır. Çünkü, deneyim sahibi bir teknik destek firması hangi modellerin hangi evler ya da işyerleri için daha uygun olacağı konusunda size fikir verebilir. Üstelik, karşılaşılma olasılığı olan arızalar konusundaki bilgi de tercihte etkili olabilir.

Bizlere Homeier davlumbaz servisi için olduğu gibi diğer tüm markalar için de çekinmeden başvurabilirsiniz. İstanbul'un tamamına yakınına ulaşacak servis ağına ve şubelere Şenol Teknik Servis olarak sahibiz.