Merkez Tel: 0 212 323 22 21
Acil Tel : 0532 403 22 00

Hakkımızda

ŞENOL TEKNİK SERVİS 1996 yılından bu yana İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında değerli müşterilerine servis hizmeti vermektedir. 7 Gün 24 saat ulaşabileceğiniz 0532 403 22 00 nolu GSM telefon numaramız ile sınırsız müşteri memnuniyeti için çaba gösteriyoruz.

Yapılan bakım,onarım ve tamir hizmeti 1 yıl işçilik ve yedek parça garantisi altındadır. Deneyimli ekip ve profesyonel kadromuzla orjinal yedek parça kullanıyoruz. İstanbulda her bölgeye servisimiz mevcuttur. Kredi kartına %0 komisyon uygulanmaktadır.

Sadece tek bir amaca hizmet ediyor; müşterilerine yüksek kaliteli ve sorunsuz bir servis hizmeti sunabilmek... Çağrılarınıza en kısa sürede cevap verebilmek amacıyla yerimizde durmuyoruz, zamanın sizin için ne kadar değerli olduğunu biliyoruz.

Buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası, elektrik süpürgesi ve klima tamirinde en kaliteli ve güvenilir hizmeti vermeyi hedefliyoruz. Ayrıca sürekli değişen teknoloji ile kendimizi de eğitiyor, geliştiriyor ve memnuniyetinizin en yüksek düzeyde olmasını sağlıyoruz. Size de hizmet vermekten büyük bir mutluluk duyacağımızı belirtir saygılar sunarız.

 ŞENOL TEKNİK SERVİS HİZMETLERİ TİC. LTD. ŞTİ.