Merkez Tel: 0 212 323 22 21
Acil Tel : 0532 403 22 00

Frigidaire Servis (0212 323 22 55) İstanbul

Frigidaire Teknik Servisi olarak Frigidaire marka bütün Klima, buzdolabı, çamaşır makinesi, davlumbaz, mikrodalga, ankastre, bulaşık makinesi, fırın ve diğer makinelerinizin bakım ve onarımları şirketimizce yapılmaktadır.

Şirketimiz 3 şubesiyle İstanbul'un her bölgesinde hizmet vermektedir. İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakasında toplam 20 personelimiz ve 12 servis aracımızla size daha iyi hizmet sunmayı amaçlıyoruz.

İstanbul Anadolu Yakasında Ataşehir, Kadıköy, Ümraniye, Maltepe, Kartal, Çekmeköy, Fenerbahçe, Göztepe, Caddebostan, Beykoz, Acarkent, Kavacık, Bostancı, Suadiye bölgelerine servis hizmeti verilmektedir.

Avrupa Yakasında, Etiler, Beşiktaş, Nişantaşı, Şişli, Mecidiyeköy, Sarıyer, Zekeriyaköy, Kemerburgaz, Levent, Ulus, Akatlar, Ortaköy, Bahçeşehir, Florya, Bakırköy, Ataköy, Yeşilköy, Silivri, Tarabya, İstinye, Emirgan, Yeniköy, Kireçburnu bölgelerine servis hizmeti verilmektedir.

Frigidaire Servis İstanbul

Tüm beyaz eşya markaları için olduğu gibi Frigidaire Servis için de sizlere özel olarak yüksek kalitede hizmet sunarak kalıcı çözümler sağlamayı hedefliyoruz. Arıza meydana geldiğinde neden kaynaklandığını da en doğru şekilde belirleyerek, sadece var olan sorunu değil problemin kaynağını da ortadan kaldırmak için gerekli önlemleri alıyoruz. Böylelikle karşılaştığınız soruna bir kez daha maruz kalmamanız için önemli bir adım atmış oluyoruz.

Temel anlamda tüm beyaz eşya modelleri geçmişten bugüne aynı fizik prensiplerine bağlı kalarak çalışmaktadırlar. Örneğin; çamaşır makineleri hala suda çalkalama, döndürme ve merkezkaç kuvvetinin yanı sıra deterjanın kir tutucu özelliklerinden faydalanır. Merdaneli çamaşır makinelerinden beri bu böyledir. Ya da, buzdolapları soğutma işlemini ilk modellerden beri, gazın faz değiştirerek sıvıya dönüşürken etraftan ısı çekmesi prensibinden yararlanarak gerçekleştirmektedir.

Fakat, tüm cihazlar prensip olarak çalışma şekillerinde büyük değişiklikler yaşamasalar da, sahip olduğu özellikler ve ek olarak kazandıkları görevler açısından büyük bir değişim içindedirler. Bu da, teknik servis elemanlarının güncel bilimsel gelişmeleri her daim takip etmesini zorunlu kılar. Sizler, bunun bilinciyle hareket eden firmamızdan İstanbul Frigidaire Servisine ulaşmak için firmamızdan her daim yardım alabilirsiniz.