Merkez Tel: 0 212 323 22 21
Acil Tel : 0532 403 22 00

Beyaz Eşya

Beyaz EşyaŞenol Teknik Servis olarak, her marka beyaz eşyanızın tamiri, bakımı ve servisini uzman ekiplerimiz tarafından gerçekleştiriyoruz.

Bosch, Gaggenau, Miele, Siemens, White Westinghouse, Frigidaire, Electrolux, Smeg, Amana, Franke, Sub-Zero, Küppersbusch, Wolf, GENERAL ELECTRIC YETKİLİ SERVİSİ olarak herhangibir arızanız durumunda bize 0 216 573 23 13 ve 0 212 323 22 21 nolu telefonlardan ulaşabilirsiniz. Ayrıca isterseniz Servis Talep Formumuzu doldurarak bize arızanızla alakalı mesaj gönderebilirsiniz.

Neye göre seçim yapmalıyım?

Beyaz eşya alırken, ihtiyaçlarınızı en üst seviyede karşılayacak şekilde seçim yapmalısınız. Ürünle ilgili beklentilerinizi bayiye net olarak iletmelisiniz. Ürünün, reklamında veya tanıtıcı broşüründe belirtilen özellikleri taşıyıp taşımadığını kontrol etmelisiniz. Yanıltıcı ibareler içeren veya gerçeği yansıtmayan ürünler ayıplı maldır.

Alternatifler arasında kendinize en uygun ürünü seçerken dikkat edeceğiniz bir başka nokta da, eşyaların konacağı yer. Evinizde beyaz eşyanızı yerleştireceğiniz yerin ölçülerini önceden bilirseniz, ürünü aldıktan sonra yaşanabilecek yer sıkıntısının da önüne geçmiş olursunuz.

Satın alımayı düşündüğünüz ürünün evinizin rengine ve tesisat durumuna uygun olup olmadığını da önceden tespit etmelisiniz.

Aynı zamanda ürün alacağınız yetkili firmayı seçerken, teknik servis desteği olan markaları tercih etmelisiniz. Tüketici Danışma Hattı olan ürünleri tercih sıranızda önceleyebilirsiniz.

Ürünün elektrik sarfiyatını öğrenmeli ve bu konuda karşılaştırma yapmalısınız. Özellikle şehir elektriğindeki ani azalma ve çoğalmalar makinelerin motorlarının yanmasına neden olabilir, seçtiğiniz markanın teknik destek ağının bulunduğunuz şehir ve semtte olması bu gibi durumlarda özellikle önem taşıyor.