Merkez Tel: 0 212 323 22 21
Acil Tel : 0532 403 22 00

Amana Servis - 0212 358 02 02 - İstanbul

Amana Teknik Servisi olarak Amana marka bütün buzdolabı, mikrodalga, ankastre, ve diğer makinelerinizin bakım ve onarımları şirketimizce yapılmaktadır.

Şirketimiz 3 şubesiyle İstanbul'un her bölgesinde hizmet vermektedir. İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakasında toplam 20 personelimiz ve 12 servis aracımızla size daha iyi hizmet sunmayı amaçlıyoruz.

İstanbul Anadolu Yakasında Ataşehir, Kadıköy, Ümraniye, Maltepe, Kartal, Çekmeköy, Fenerbahçe, Göztepe, Caddebostan, Beykoz, Acarkent, Kavacık, Bostancı, Suadiye bölgelerine servis hizmeti verilmektedir.

Avrupa Yakasında, Etiler, Beşiktaş, Nişantaşı, Şişli, Mecidiyeköy, Sarıyer, Zekeriyaköy, Kemerburgaz, Levent, Ulus, Akatlar, Ortaköy, Bahçeşehir, Florya, Bakırköy, Ataköy, Yeşilköy, Silivri, Tarabya, İstinye, Emirgan, Yeniköy, Kireçburnu bölgelerine servis hizmeti verilmektedir.

Amana Servis

Amana servis İstanbul içinde ihtiyaç duyduğunuzda hizmet temin edebileceğiniz firmamız uzun yıllardır deneyimli teknik personeliyle hizmet vermektedir. 20 yıla yaklaşan tecrübemiz Türkiye'nin diğer önemli markalarında olduğu gibi Amana Yetkili Servisi için de siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

Şenol Teknik Servis, olarak buzdolabı ve tüm beyaz eşya modelleri için hem bakım hizmeti hemde tamir hizmeti vermekteyiz. Özellikle söz konusu olan buzdolapları olduğunda yapılacak teknik işlemlerin önemi daha da artmaktadır. Çünkü, bu ürünler doğrudan doğruya gıdaları ve dolayısıyla insan sağlığını etkilemektedir.

Firma olarak hijyen koşulları konusunda son derece hassas davranarak gıdalarla yakın temas halinde olan buzdolapları için sterilizasyon işlemlerini usulunce gerçekleştirmekteyiz. Sizlerde İstanbul Amana Servisi için firmamızdan güvenle teknik destek sağlayabilirsiniz.